Premiera nowej serii stoutów BA

19 lutego 2019

Po udanym przyjęciu imperialnych stoutów Black Noble, Desmotis i Illusion (odpowiednio 3,93; 3,92 i 3,99 na Untappd 18.02.2019) postanowiliśmy pójść krok dalej. Kolejne warki tych udanych piw trafiły do beczek po whisky i bourbonie. Po długim leżakowaniu dziś możemy przedstawić Wam nową serię piw BA.

Black Noble BA
Imperial Stout with coffee & vanilla. Kolejne mocarne piwo w naszym wykonaniu. Bardzo gęste, oleiste, z bogatym ciałem, aromat czekolady, słodkich pralinek. Całość wzbogaciliśmy dużą dawką wanilii i specjalnie przygotowaną kawą. Następnie wszystko trafiło na 11 miesięcy do beczek po Higland Park Whisky co pozwoliło na uzyskanie jeszcze bardziej złożonego aromatu i smaku.

Alkohol: 11% BLG: 27°

Desmotis BA
Imperial Stout With Cinnamon & Cocoa Nibs. Imperialny Stout mocno czekoladowy i pełny, który wzbogaciliśmy o dużą ilość prażonych ziaren kakaowca oraz o cynamon. Postawiliśmy na uznawany za najlepszy gatunek tej przyprawy, czyli na cynamon cejloński, który wyróżnia się słodkawo-korzennym smakiem. Leżakowany w beczkach po bourbonie.

Alkohol: 12% BLG: 28°

Illusion BA
Imperial Stout with Cocoa Nibs & Coconut. Gęste, oleiste, w smaku i aromacie belgijskie czekoladki wzbogacone o ziarno kakaowca oraz kokosa. Całość to płynna pralina, czyli to co lubimy najbardziej, do tego leżakowana w beczkach po bourbonie.

Alkohol: 12% BLG: 28°

Piwa są już w drodze do magazynu.

Podobne

Zobacz inne artykuły

Po bieżące informacje zapraszamy na nasze profile na Facebooku oraz Instagramie
Sprzedaż: handel@browarrockmill.pl
Biuro: biuro@browarrockmill.pl
Informacje:info@browarrockmill.pl